خانه

EYE Poker Cheat Center

چین EYE Poker Cheat Center گواهینامه ها
چین EYE Poker Cheat Center گواهینامه ها
Thanks for your professional service and high quality products.

—— Mr. Smith

wonderful purchasing experience! looking forward to doing business with you again!

—— Tony

Easy to talk with, very professional and fast service, the product quality is super good, much better than I ordered from other companies.

—— Michael

We trust the quality of your products. Keep this going, and we will establish a long-term trade relationship with you.

—— Mr. Benson

چت IM آنلاین در حال حاضر

EYE Poker Cheat Center

1 2 3 4 5 6
EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center
EYEPCC 1 EYEPCC 2 EYEPCC 3 EYEPCC4 EYEPCC 5 EYEPCC6
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار : در سراسر جهان
مارک های : EYEPCC
تعداد کارمندان : 10~50
فروش سالانه : 1,000,000-9,000,000
سال تاسیس : 2000
صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

EYE Poker Cheat Center (EYEPCC)، که در سال 2000 تأسیس شد، یکی از پیشگامترین دستگاههای تقلب در پوکر است که در جهان تولید و فروش می کند.

محصولات اصلی ما عبارتند از جوهر نامرئی کارت های مشخص شده بازی، آنالایزر پوکر، لنزهای تماسی برای کارت های مشخص شده، دوربین های اسکن بارکد، انواع تاسها، کاشی های فال ماهجونگ، جوهر نامرئی، نرم افزار برنامه ریزی شده برای تگزاس و اوماها، و کفش پوکر، دستگاه های شفلر برای باکارا و بازی های بزور و با تهدید و غیره - ما انواع دستگاه های تقلب برای هر نوع قمار را ایجاد می کنیم. این محصولات به ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، امریکا، ژاپن، ایتالیا، روسیه، جنوب شرقی آسیا فروخته شده است، حتی شاخه های بسیاری در هند و بسیاری دیگر از کشورهای مختلف وجود دارد. بازخورد مشتریان ما در مورد این محصولات به دلیل قیمت مناسب، کیفیت خوب و خدمات عالی بسیار خوب است.

برای بازی هایی که ما انجام می دهیم: Texas Holdem (پوکر)، Omaha، Baccarat، Blackjack، Out بازی، بازی Flush، بازی Niuniu، بازی فال ماهجونگ، بازی تایوان Paygow، پوکر چینی، بازی ویتنام، بازی کامبوج و برخی بازی های محلی، بیش از 90٪ بازی ها می توانند برنامه ریزی شوند.

ما با موسسه چینی الکترونیک برای تحقیق و توسعه محصولات ما کار می کنیم که سالیان سال به ارتقاء این محصولات کمک می کند و ما را قادر می سازد محصولات بیشتری را برای برآورده شدن نیازهای قماربازانه مشتریان به مشتریان عرضه کند. کیفیت ما توسط خودمان کنترل می شود، چون ما کارخانه خود را برای ساخت این چیزها داریم. همه فروشندگان ما در مورد این می دانند، از کارخانه ما بازدید کرده اند و کیفیت خود را بررسی کرده اند. اگر شما علاقه مند به بازدید از کارخانه هستید، می توانید با ما تماس بگیرید، ما هر زمان که شما را به کارخانه می بریم.

انواع مختلفی از کارت های بازی که از سراسر جهان وارد شده اند و در سهام عرضه می شوند وجود دارد. مانند Copag 1546، Copag تگزاس هولدم، KEM، Modiano، Fournier، دوچرخه، زنبور عسل و بسیاری از مارک های دیگر کارت در جهان است. بسیاری از مارک های شناخته شده جهان ما در سهام نگهداری می شوند.

ما در طول این سال ها کار خود را ادامه داده ایم و همیشه خود را در حال توسعه و بهبود محصولات خود برای برآورده ساختن نیازها و خواسته های مشتریان خود قرار می دهیم و همچنان تلاش خواهیم کرد تا ما و مشتریان ما موقعیت مطلوب را به دست آوریم.

شرکت ما در منطقه Baiyun گوانگژو، یکی از سه شهر برتر چین واقع شده است. فرودگاه بینین Baiyun در جایی در نزدیکی است، بنابراین برای آن دسته از مشتریانی که میخواهند تجربه دست اول محصولات ما را داشته باشند بسیار راحت است تا به شرکت ما برای بازدید بپردازند.

قمارچی ها نمی توانند در انتخاب دستگاه های تقلب که قصد دارند به محل قمار برسند بیش از حد دقت نکنند. هنگامی که به خرید دستگاه های تقلب قمار می آید، قماربازان باید به شرکتی که شایستگی اعتماد آنها را دارند، نزدیک شوند، همانند شرکت ما - EYE Poker Cheat Center!

نابرده رنج گنج میسر نمی شود. هر زمان که از دفتر و کارخانه ما بازدید می کنیم، از استقبال گرم استقبال می کنیم.

EYEPCC

اطلاعات تماس
EYE Poker Cheat Center

تماس با شخص: Mr. SAIL

تلفن: 0086-13622299958

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)